09:00 - 18:00

Hafta İçi

05394305756

Danışmanlık İçin Bizi Arayın

Av. Hazal KARAKAYA

Av. Hazal KARAKAYA

2016 yılında Bornova Anadolu Lisesi ve ardından 2021 yılında Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi bünyesinde eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur. 2022 yılında İzmir Barosu bünyesinde avukatlık mesleğine başlamıştır. 

Öğrencilik döneminde de çeşitli yerlerde staj yaparak, yasal stajını İzmir Barosu bünyesinde başlatmış ve tamamlamasının ardından 2022 yılında Avukatlık Ruhsatını almıştır. Av. Hazal Karakaya, Staj tezini Ceza Muhakemeleri Hukuku üzerine yapmıştır. 

2018 yılında Yargıtay tarafından düzenlenen Yargı Etiği ve Yargıda Şeffaflık eğitimlerini tamamlayarak Yargıtay Etik Kolaylaştırıcısı görevine başlamış ve Hukuk Fakültesi öğrencilerine eğitim vermiştir. UNODC tarafından verilen eğitimleri başarıyla tamamlayarak Judicial Conduct and Ethics sertifikasını almıştır. 

Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Kira Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Miras Hukuku ağırlıklı olarak hizmet veren Av. Hazal Karakaya çeşitli şirketlere de danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Av. Ezgi Gizem GÜLSEVİN

Av. Ezgi Gizem GÜLSEVİN

Lisans eğitimine Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış olup; Farabi Öğrenci Değişim Programı kapsamında, 1 yıl, Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Ceza Hukuku alanında Yüksek Lisans eğitimi almaktadır. Ceza Hukuku alanı ağırlıklı olmak üzere, kamu hukuku alanları çalışma alanını oluşturmaktadır.

Av. Hatice ÖZPOLAT

Av. Hatice ÖZPOLAT

2016 yılında Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu ve 2020 yılında Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 


Aile Hukuku alanında çalışmaktadır.

Av. Abidin Turhan Baran

Av. Abidin Turhan Baran

İcra iflas hukuku, iş hukuku, ceza hukuku ve aile hukuku alanları ile ilgilenmektedir. Aynı zamanda lisans tezlerini idare hukuku ve mal rejimleri üzerine yapmıştır.

İngilizce bilen Baran, aynı zamanda edebiyat ile ilgilenmektedir.